Пошук
+38 (050) 529 88 33+38 (044) 387 01 06
працюємо без вихідних 24/7

Про компанію

Наша компанія у цифрах
Якість роботи і надійність є найважливішими факторами при виборі сільгосптехніки і запчастин до сільгосптехніки.
20+
років на ринку
100k+
найменувань
950+
постійних кліентів
50+
надійних партнерів
Бренди
Ми працюємо більш ніж з 20 великими брендами.
Про компанію

ТОВ АТЦ "Васильківпостачзбут» є імпортером відомих європейських та світових виробників, зарекомендувавши себе як стабільна, прозора компанія, надійний партнер та постачальник у сфері сільського господарства.

У сферу діяльності «Васильківпостачзбут» входять не тільки оперативні поставки запасних частин для сільськогосподарської техніки. Наша компанія надає послуги реставрації запасних частин до сільськогосподарської техніки в Києві і Україні, а також виготовлення запасних частин до с.г. техніки.

На сьогоднішній день виробничі потужності підприємства дозволяють виготовляти запасні частини будь-якої складності і розмірів. У компанії діє складська програма і постійно розширюється асортимент запасних частин і сільськогосподарської техніки.

Ми готові прийняти замовлення будь-якого обсягу та доставити його Вам в найкоротші терміни. Особистий менеджер організовує супровід 24/7.

Всі заявки отримані «Васильківпостачзбут» індивідуальні та супроводжуючий менеджер уповноважений проводити гнучку цінову політику з кожним клієнтом. Процес замовлення запасних частин детально вивірено і займає мінімум витрат за часом. Завдяки відмінно організованої службі доставки клієнту достатньо зробити заявку на запчастини і прийняти їх за місцем призначення.

Ласкаво просимо до партнерства!

Постійне оновлення асортименту
Тільки перевірене обладнення
Запчастини з Европи за 3-7 днів
Є питання або пропозиції?
Напишіть їх нашому менеджеру
консультація спеціаліста консультація спеціаліста консультація спеціаліста
вгору